Mapa Slovenska

Firemný servis

organizácia služobných ciest zabezpečujeme služobné cesty pre jednotlivcov aj kolektívy, kompletnú organizáciu Vašej služobnej cesty, včítane dopravy, ubytovania, cestovné a pobytové formality, miesta na rokovanie a stretnutia, spoločenský program
prezentácie firiem, firemné party ,bankety, recepcie nájdeme pre Vás a Vašu firmu ideálne miesto na prezentáciu produktov, či činnosti Vašej firmy so zreteľom upevniť a rozšíriť, či nadviazať vzťahy s potenciálnou klientelou,pre ktorú vytvoríme a rozpošleme pozvánky na danú akciu. Vianočný večierok, či nejaký špeciálny event? Prevezmeme za Vás organizáciu všetkých týchto pre Vás a Vašich hostí dôležitých udalostí. Spolupracujeme s profesionálnymi umeleckými agentúrami, ktorých služby sú zárukou kvalitnej zábavy.

výroba, distribúcia tlačových materiálov
Na základe Vašich požiadaviek a podkladov Vám vytvoríme návrh Vašich tlačových materiálov, ktoré rozpošleme cieľovej skupine, ktorú plánujete osloviť.

kompletná organizáciasystém tzv. na mieru ušitých /tailor made/ služieb Vašich školení, kongresov a sympózií, ktorá začína výberom a prenájmom kongresových hál ,konferečných priestorov a komplexov na celom Slovensku a v zahraničí. Prevezmeme za Vás účastnícku agendu a administratívu, vytvoríme časový harmonogram podujatia, zabezpečíme registráciu, informačný servis, preklady, tlmočenie, technické a servisné zabezpečenie podujatia, cateringové a stravovacie služby, hotelové a dopravné služby počas celej akcie, pre a post program, sprievodné akcie, doplnkový program pre doprevádzajúce osoby a všetky vedľajšie služby, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou Vašej spokojnosti a úspešného priebehu celej akcie.

účasť na domácich a medzinárodných výstavách, kongresoch, sympóziách
V našej databáze výstav, kongresov a sympózií si určite nájdete kategóriu, či profesionálnu oblasť , ktorá Vás zaujíma. Vykonáme za Vás všetky administratívne kroky spojené so zabezpečením účasti na vybranej akcii, vrátane dopravy, ubytovania,registrácie, sprievodného programu, spracujeme a získame pre Vás detailné informácie o programe ,harmonograme a témach zvolenej akcie.

motivačné programy, ktoré zabávajú a motivujú nielen Vašich zamestnancov, ale aj Vašich potenciálnych klientov , ktoré pripravíme presne podľa Vašich predstáv. Každá takáto akcia je jedinečná a iná. Spojte zábavu a prácu. Odmenou Vám budú Vaši vysoko motivovaní spolupracovníci a spokojní klienti a nezabudnuteľný zážitok pre každého. Spolupráca v tíme, vzájomná komunikácia a spoločné zážitky podporia Vaše profesiálne firemné aktivity. Skúste nás navštíviť, povedzte nám svoje predstavy a my Vám navrhneme program a miesto konania akcie.

Kontakt

SUNWAY H.T., spol. s r.o.

Záborského 42, Bratislava 831 03

+421 02 456 789

info@sunwayht.sk

Nájdite nás na mape

Kontaktný formulár

Ak potrebujete viac informácií, kľudne sa na nás obráťte. Radi Vám pošleme detailné informácie o našich ponukách a spolupráci.